Bof Apartments Cancun

Bof Apartments Cancún, som ligger cirka 20 minuters promenad från Playa Delfines, erbjuder en infinity-pool. Wi-Fi och en parkering finns också i lägenheten.

Bof Apartments Cancun har terrass, kök och vardagsrum, samt utsikt över havet. En duschkabin och en separat toalett erbjuds i den här lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Solarium garanterar en trevlig upplevelse.

För dem som vill laga sina egna måltider erbjuder Bof Apartments Cancun vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap.

Lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i distriktet Zona Hotelera. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka El Rey-ruinerna, en kort bit från boendet. Den här lägenheten ligger 3 km från Museo Maya de Cancun. Flygplatsen Cancun är belägen 5 km från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Bof Apartments Cancún
Espectacular Penthouse Con Piscina Y Vista Al Mar En Cancun
Mobilpris

Espectacular Penthouse Con Piscina Y Vista Al Mar En Cancun

26 m från boendet
USD 528 USD 475
per natt
Cancun Plaza Sea View
Mobilpris

Cancun Plaza Sea View

26 m från boendet
USD 51 USD 46
per natt
Capitan Suites Sea View
Mobilpris

Capitan Suites Sea View

8.4
Väldigt bra 316 recensioner
36 m från boendet
USD 174 USD 157
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Cancun Flygplats
    13 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Aktiviteter

    • Golfbana
    • Fiske

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet
    • Utflykts-/biljettservice
    • Affärer/kommersiell service

    Matställen

    • Restaurang
    • Snackbar
    • Bar/lounge
    • Picknickområde/bord
    • Lunchpaket

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Privat strand
    • Oändlighetspool
    • Strand
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Solterass
    • Trädgård
    • Solarium
    • Offentligt bad
    • Pool med utsikt
    • Grunda delen

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade
    • Rullstolstillgänglighet
    • Handikappanpassad toalett

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer10898542
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Bof Apartments Cancun?
      Populära sevärdheter nära Bof Apartments Cancun inkluderar bland annat Museo Maya de Cancun, Playa Delfines, El Rey-ruinerna.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Bof Apartments Cancun?
      Internet tillhandahålls gratis på Bof Apartments Cancun.
    • Accepterar Bof Apartments Cancun husdjur?
      Bof Apartments Cancun tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Cancun Flygplats
    13 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Bof Apartments Cancún

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng